Відомий промоутер Едді Гірн розповів про подальші перспективи хевівейту після того, як екс-чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) звільнив усі свої пояси.
«Це чудова новина для всіх претендентів. Якщо чесно, чудова новина для всього дивізіону. Тому що тепер, гадаю, ми побачимо багато цікавого. За WBA поб’ються Гассієв і Міллер. За IBF Санчес. Вордлі та Дюбуа за WBO. А ще є Ітаума. Може навіть бій із Хрговичем зроблять титульним».
«Я не проти доти, доки вони готові битися один з одним. Усі ці бійці не найбільші зірки. Тому ми цілком можемо очікувати на якісь уніфікації та інші класні поєдинки. А потім ми проведемо бій Джошуа – Ф’юрі. І переможець вийде на двобій за чемпіонський титул. Тому вважаю, що це справді чудово».
Зазначимо, що у зв’язку з рішенням Усика відмовитися від титулів, якими він володів, новим чемпіоном WBC у надважкій вазі став німецький боксер Агіт Кабаєл (27-0, 19 КО).
Джерело: Vringe
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться