WBA оголосила Джервонту Девіса “чемпіоном у відпустці”, Скофілд та Бахті проведуть бій за вакантний титул у легкій вазі

Раніше Девіса звинуватили в нападі та викраденні своєї колишньої дівчини

Джервонта Дэвис, фото - Getty Images

Світова боксерська асоціація (WBA) оголосила Джервонту Девіса (30-0-1, 28 КО) “чемпіоном у відпустці”. Вакантний титул організації у легкій вазі буде розіграний між американським боксером Флойдом Скофілдом (19-0, 13 КО) та канадцем Лукасом Бахді (20-0, 15 КО).

Чемпіонський комітет WBA розглянув правову ситуацію Девіса і визначив, що судові процеси, що продовжуються, можуть завадити йому виконувати свої чемпіонські зобов’язання в короткостроковій і середньостроковій перспективі. Рішення було офіційно повідомлено всім сторонам. Воно набуває чинності негайно та замінює будь-які попередні рішення, що стосуються вищезгаданих боксерів.

Нагадаємо, раніше Девіса було заарештовано за звинуваченням у насильницькому нападі на свою колишню дівчину. Позов поданий її адвокатами містить звинувачення у побитті, незаконному утриманні, викраденні та навмисному заподіянні емоційної шкоди.

Девіс мав провести бій проти Джейка Пола 14 листопада минулого року в Маямі, проте поєдинок було скасовано через висунуте звинувачення на адресу Джервонти.

Джервонта Девіс свій останній бій проводив 1 березня 2025 року з Ламонтом Роучем — протистояння завершилося нічиєю.

Скофілд востаннє виходив на ринг у червні 2025 року, нокаутувавши Тевіна Фармера у першому раунді. Бахді ж останній свій бій провів у серпні минулого року, у якому здобув перемогу над Роджером Гутьєрресом одноголосним рішенням суддів.



Джерело: WBA

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться