Сулейман: Для мене це розчарування – дізнатися, що Усик відмовляється від свого титулу WBC

Український боксер звільнив всі свої пояси, якими раніше володів

Александр Усик. Фото - Getty Images

Президент WBC Маурісіо Сулейман прокоментував рішення ексчемпіона світу у надважкій вазі Олександра Усика (25-0, 16 КО) зробити всі свої пояси вакантними. Українець володів титулами WBC, WBA та IBF.

«Яке розчарування для мене — дізнатися з відео у соціальних мережах, що наш чемпіон у надважкій вазі відмовляється від свого титулу WBC. Ось таке життя у нас зараз, я навіть подумав би, що це ШІ. Особисто я бажаю Усику великих успіхів у житті, як на рингу, так і за його межами».

Зазначимо, незважаючи на рішення зробити свої титули вакантними, український боксер заявив, що планує провести ще один бій, який стане останнім у його кар’єрі.

Читайте також: Лапін: Можливо, шанувальники вже бачили Усика на рингу востаннє. А може, попереду ще один розділ

Усик у своєму останньому бою переміг Ріко Верхувена у рамках боксерського шоу в Єгипті. Українець виграв технічним нокаутом наприкінці 11-го раунду.

Олександр Усик у поєдинку з Ріко Верхувеном здобув свою 25 перемогу на професійному рингу.



Джерело: Твиттер Маурисио Сулеймана

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться