Sportarena

Усик зробив всі свої пояси вакантними

Українець заявив, що перед завершенням кар'єри планує провести ще один бій

Усик зробив всі свої пояси вакантними - Бокс

Александр Усик. Фото - Getty Images

Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) зробив всі свої пояси вакантними.

«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, бо в мене є останній танець. Всім хочу подякувати, з повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу всім подякувати та сказати: «Далі більше». Слава Богу за все! Слава Україні!» – заявив Усик у своєму Instagram.

Читайте також: Лапін: Можливо, шанувальники вже бачили Усика на рингу востаннє. А може, попереду ще один розділ

Раніше WBC зобов’язала Усика провести захист титулу проти Агіта Кабаєла. Президент Маурісіо Сулейман вважає, що тимчасовий чемпіон заслужив шанс поборотися за повноцінний титул.

Усик у своєму останньому бою переміг Ріко Верхувена у рамках боксерського шоу в Єгипті. Українець виграв технічним нокаутом наприкінці 11-го раунду.

варіант матеріалу

Джерело: Инстаграм Александра Усика

Или аккаунт Sportarena