Екс-чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) розповів, чи планує він завершувати кар’єру після рішення відмовитися від своїх титулів.
«Ні. Я поки що не завершую кар’єру. Попереду, як мінімум, ще один великий бій. З ким саме, зараз говорити зарано. Ми розглядаємо різні варіанти. Для мене важливо, щоб це був великий виклик, велика подія і гідні умови, які відповідають тому шляху, який ми пройшли. Коли рішення буде прийняте, я обов’язково про нього скажу».
«Я вже довів у ринзі все, що хотів довести. Кожен чемпіонський пояс був для мене великою честю. Сьогодні мене цікавлять лише великі бої, великі події та гідні виклики. Саме тому я свідомо звільнив пояси, щоб надважкий дивізіон жив і розвивався, а інші боксери отримали свій шанс».
Читайте також: Сергій Лапін: Метою Усика завжди було завершити свою легендарну кар’єру фінальними боями у США
У своєму останньому поєдинку Усик переміг Ріко Верхувена 23 травня у рамках боксерського шоу в Єгипті. Нідерландець активно провів стартові раунди, довго працював першим номером і не давав українцю серйозних можливостей.
У чемпіонських раундах Усик нарешті активізувався і почав завдавати більше ударів, а в 11-му раунді класним аперкотом відправив нідерландця в нокдаун. А в наступній атаці українець провів ще один точний удар, який вразив Верхувена, після чого рефері зупинив поєдинок.
Після бою Верхувен був незадоволений рішенням судді, який зупинив бій перед гонгом. Ріко сказав, що був готовий продовжувати поєдинок у 12-му раунді. Нідерландець заявив, що подав протест на результат бою.
Читайте також: Усик – Верхувен. Хто що втратив та виграв від поєдинку
Олександр Усик у поєдинку з Ріко Верхувеном здобув свою 25-у перемогу на професійному рингу.
Джерело: Спорт 24
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться