Геращенко: До висоти 1.92 м мені все вдавалося, але планка 1.97 м на жаль не підкорилася

Для українки перемога на цих змаганнях стала дебютною у кар'єрі

Ирина Геращенко. Фото: AP

Українська стрибунка у висоту Ірина Геращенко прокоментувала свою перемогу на жіночому турнірі меморіалу Віталія Лонського-2026 у Бердичеві.

«Загалом задоволена. До 1.92 м усе вдалося: усі висоти взяла з першої спроби. На жаль, 1.97 м сьогодні не підкорилися, але це робочий процес. Не знаю, просто така цифра прийшла в голову. Не думала заздалегідь, яку висоту буду замовляти. Стрибнула 1.92 м і подумала, що далі буде 1.97 м. Можливо, логічніше було ставити 1.98 м, щоб оновити найкращий результат сезону. Але треба працювати — ось що скажу».

«Ми планували виступити на двох стартах поспіль, але хотіли подивитися на мій стан після першого турніру. Самопочуття було хорошим, тож вирішили стрибати. Змагання — це завжди свято, а особливо вдома».

Нагадаємо, Геращенко підкорила висоту в 1.92 м, до цього жодного разу не припустившись помилок. Зазначимо, що ця перемога стала для Ірини дебютною на цьому турнірі.



Джерело: Суспільне Спорт

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться