Богдан Бойчук, фото - bukfc.com
Буковина продовжила контракт із вінгером Богданом Бойчуком. Новий договір розрахований на один сезон – до 30 червня 2027 року.
Вінгер виступає у чернівецькому клубі з літа 2024 року. Минулого сезону Бойчук провів 21 матч у всіх турнірах, у яких забив дев’ять голів і віддав три асисти. Богдан пропустив весняну частину сезону через травму і продовжує відновлюватися від пошкодження.
Раніше Буковина підписала екскапітана Кривбасу Максима Задераку. Також команду Сергія Шищенка посилив хорватський півзахисник Міхаел Клепач.
Крім цього, чернівецький клуб продовжив контракти з воротарем Данилом Каневцевим, півзахисниками Віталієм Грушею, Вадимом Вітенчуком та нападником Олегом Кожушком. Нові угоди клуб також підписав із воротарем Германом Пеньковим, захисниками Петром Стасюком, Данилом Карасем та Микитою Безуглим.
Буковина стала чемпіоном Першої ліги, оформивши вихід до УПЛ. Клуб із Чернівців повернувся до елітного дивізіону вперше з 1994 року.
У першому турі нового сезону команда Сергія Шищенка протистоятиме ЛНЗ. Базова дата гри – 1 серпня.
Джерело: Буковина