Таисия Онофрийчук. Фото - Getty Images
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук здобула золоті медалі у вправах з обручем та стрічкою на Кубку світового виклику з художньої гімнастики у румунському місті Клуж-Напока.
У фіналі із обручем Таїсія заробила 28,850 бала. Українка на 0,2 бала випередила найближчу суперницю Дар’ю Варфоломєєв з Німеччини.
У вправах зі стрічкою Онофрійчук набрала 28,000 балів. Тахміна Ікромова з Узбекистану посіла друге місце із результатом 27,850.
У змаганнях з м’ячем українка виборола срібло, набравши 28,100 балів, і поступившись польській спортсменці Ліліані Левінській. А у вправах із булавами Таїсія посіла четверте місце (28,400 балів).
У суботу Онофрійчук здобула срібну медаль у багатоборстві на змаганнях у Клуж-Напоці. Ще одна українка, Любов Горащенко, стала 32-ю у загальному рейтингу.
Нагадаємо, раніше Таїсія Онофрійчук стала володаркою бронзової медалі у багатоборстві на чемпіонаті Європи-2026 з художньої гімнастики. Завдяки цьому досягненню гімнастку було визнано найкращою спортсменкою травня за версією Національного олімпійського комітету (НОК).
Джерело: Ukrainian Rhythmic Gymnastics