Евгений Банада, t.me/fclb_kyiv
Лівий Берег оголосив про продовження контракту із півзахисником Євгеном Банадою.
Термін дії нової угоди розрахований до 30 червня 2027 року.
Банада перейшов до Лівого Берегу влітку 2024 року, став одним із ключових гравців у центрі поля.
Минулого сезону 34-річний півзахисник провів 22 матчі, записавши до свого активу 4 голи та 2 результативні передачі.
Лівий Берег посів третє місце у Першій лізі, але у наступних стикових матчах пройшов Олександрію та повернувся до УПЛ.
У новому сезоні-2026/27 команда Олександра Рябоконя стартує гостьовим матчем з Динамо, базова дата гри – 1 серпня.
варіант матеріалу
Джерело: Левый Берег