Екс-чемпіон світу у надважкій вазі Володимир Кличко розкритикував рішення Всесвітньої боксерської асоціації (WBA) повернути російських та білоруських боксерів у рейтинги організації.
“Бокс вимагає більше прозорості, а не жадібності. Співпраця WBA та IBA – це пляма на репутації шляхетного мистецтва. Рішення відновити російських та білоруських боксерів – невиправна моральна помилка. Немає жодного збігу в тому, що МОК залишив у дії усунення боксу від Олімпіади-2028. Боксу потрібна одна велика чистка”.
Нагадаємо, WBA вирішила повернути російських та білоруських боксерів у рейтингові списки організації. У заяві повідомляється, що спортсмени не є військовими, а отже, не мають жодного стосунку до розв’язаної росією війни України.
Українська боксерська спільнота звернулася до президента WBA Хільберто Мендозе, назвавши рішення ганебним. Українці зажадали довічно заборонити участь у міжнародних змаганнях тих спортсменів, які підтримують війну росії.
У березні WBA виключила боксерів з росії та рб з рейтингів асоціації. WBA, а також Всесвітня боксерська організація (WBO), Всесвітня боксерська рада (WBC) та Міжнародна боксерська федерація (IBF) заявили, що не санкціонуватимуть бої та турніри в росії.
https://twitter.com/Klitschko/status/1603420820034015233
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться