Іноуе: Я завжди хотів стати першим японським абсолютним чемпіоном

Бій у найлегшій вазі з британцем Полом Батлером відбудеться 13 грудня у Токіо

Автор: SPORTARENA

Наоя Иноуэ (слева), фото - Getty Images

Володар титулів WBC/WBA/IBF у найлегшій вазі японець Наоя Іноуе (23-0, 20 КО) заявив, що хотів стати абсолютним чемпіоном світу з того часу, як завоював титул у другій найлегшій вазі.

“Я завжди уявляв себе першим абсолютним чемпіоном Японії. Я хотів, щоб відбувся об’єднавчий бій, ще коли я бився в 115 фунтах. Як тільки я досягну успіху тут, я спробую зробити це ж у другій найлегшій вазі”.

Іноуе битиметься з британцем Полом Батлером (34-2, 15 КО) 13 грудня в Токіо на Аріаку Арена. Об’єднання поясів відбудеться вперше у цій категорії з 1973 року. Іноуе володіє титулами WBC/WBA/IBF, тоді як Батлер раніше завоював титул WBO.

У своєму останньому поєдинку Іноуе переміг Ноніто Донейра в червні, захистивши два свої пояси та здобувши титул WBC. Батлер завоював часовий пояс WBO у поєдинку з Джонасом Султаном у квітні.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться