Хегай: Мені потрібно було успішно повернутись на американський ринг. Наступний бій також планую провести в США

Українець роздільним рішенням суддів переміг мексиканця Баеса

Автор: SPORTARENA

Арнольд Хегай, фото - Getty Images

Український боксер напівлегкої ваги Арнольд Хегай прокоментував перемогу над Едуардо Баесом. Українець задоволений тим, що успішно повернувся до американського рингу.

“Головне – перемога, тому я задоволений результатом бою. Так, хотілось би виграти впевнено, були деякі помилки, але, дякуючи Богу, бій завершився на нашу користь. Зауважу, що Баєз – дуже незручний суперник, він постійно нахиляв голову, а мені за це робили зауваження”, – сказав Хегай.

“Для мене ця перемога є дуже важливою, адже мені потрібно було успішно повернутись на американський ринг. В США взагалі інший рівень боксу, рівень спаринг-партнерів, рівень організації шоу. Також для мене важливо, що я боксував проти суперника, який в минулому бою сперечався за пояс чемпіона світу”.

“Наступний бій я планую також провести в США. Тепер хочу провести гарний табір, адже напередодні цього поєдинку я прилетів до Штатів лише за три тижні: в суботу я прилетів, а вже в понеділок спарингу вав, постійно засинаючи. Все відбулось дуже швидко, тому акліматизація і загалом вся підготовка була дуже складною”.

Хегай переміг Баеса роздільним рішенням суддів. Двоє рефері віддали перемогу українцю – 96-93 та 95-94, а третій – Баесу – 95-94.

Бій Хегай-Баес пройшов в андеркарді поєдинку Теренс Кроуфорд – Давид Аванесян в Омасі (США). У головному бою вечора боксу американець нокаутував суперника у 6-му раунді та захистив титул WBO у напівсередній вазі.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться