Екс-чемпіон світу у чотирьох дивізіонах Едрієн Бронер (34-4-1, 24 КО) прокоментував свій майбутній бою з українцем Іваном Редкачем (23-6-1, 18 КО).
«Я радий повернутися на ринг і показати всім, чому я один із найкращих боксерів у світі. Редкач – сильний суперник, але я впевнений, що маю навички та досвід, щоб перемогти».
«Всі знають, що я приношу хвилювання на ринг і проти Редкача це не буде винятком. Настав час влаштувати ще одне чудове шоу на BLK Prime. Я не можу дочекатися”.
Раніше Бронер заявив, що після бою з Редкачем хоче провести поєдинок із Реджисом Прогрейсом.
Читайте також: Редкач – про бій проти Бронера: Я готовий перемогти його
Нагадаємо, бій Бронер – Редкач відбудеться 18 лютого в Атланті (США).
Редкач програв Прогрейсу навесні 2021 року, зазнавши шостої поразки. З того часу 36-річний українець не виходив на ринг.
Бронер після поразки від Менні Пакьяо в січні 2019 року провів лише один поєдинок. У 2021 році американець за очками переміг Джованні Сантьяго.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться