Берінчик – про підказки Усика під час бою з Менді: Кілька разів він крикнув «ЗСУ»

Олександр допомагав українцеві під час поєдинку із французом

Автор: SPORTARENA

Денис Беринчик - Иван Менди. Фото - Getty Images

Чемпіон WBO International та новий чемпіон EBU у легкій вазі Денис Берінчик (17-0, 9 КО) розповів про те, які поради давав йому український чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBA/WBO/IBF/IBO Олександр Усик під час бою з Іваном Менді.

“Усик під час бою підказував. Пару разів кричав “ЗСУ”, говорив не заряджатися, тримати руку вище. Але ми розуміли, що бій вигравали, економили сили на чемпіонські раунди. Після бою сказав: “Як погано, що ти його не нокаутував” .

“Про що говорив після бою з Менді? Він – порядний хлопець. Один з наших менеджерів зустрів його в ліфті. Іван привітав нашу команду, потім засмутився, сказав, що наступного дня його все забудуть. Але це спорт. Він програв не нокаутом, а за очками. Плюс для нього це вже п’ята поразка в кар’єрі – не так вже й багато”.

Читайте також: Берінчик: Думаю, вже через місяць буде оголошено дату нового бою та нового суперника

У своєму останньому бою українець переміг володаря титулу EBU француза Івана Менді в об’єднавчому бою, за підсумками 12 раундів усі судді віддали перемогу Берінчику: 117-111, 116-112, 116-112. Після цієї перемоги Денис підписав контракт із промоутерською компанією Френка Уоррена.

Раніше Берінчик назвав імена боксерів, із якими може вийти на ринг у найближчому майбутньому.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться