Sportarena

Суркіс: Може, хтось піде, може, когось підпишемо

Завтра Динамо може покинути Владислав Супряга

Суркіс: Може, хтось піде, може, когось підпишемо - Чемпіонат України

Динамо, facebook.com/fcdynamoua

Президент Динамо Ігор Суркіс розповів про кадрову комплектацію команди на старті сезону.

Суркіс не виключає, що до кінця трансферного вікна київський клуб може як підписати новачків, так і розлучитися з кимось із нинішніх гравців.

“Може, наша трансферна кампанія ще не закінчилася. Але справа в тому, що оцінювати її потрібно буде хоча б по закінченні 3-4 місяців, тому що нові гравці ще не готові. Шкуріну ще треба набирати. Думаю, в наступній грі ми побачимо його на полі. Тому ж Кулачу треба звикнути до гри Динамо”, – заявив Суркіс.

“Одна з наших основних втрат – це Вербич. Ми його чекаємо з нетерпінням. Тому що коли Вербич в хорошому стані, у команди зовсім інша атака. Буяльський з Інтером не міг грати через мікропошкодження. Миколенко не полетів в Мілан. Є проблеми. Потрібно підвести команду до однакового функціонального стану, тому спаринг з Інтером тільки на користь. Може, хтось піде, може, когось підпишемо. Цілком можливо”.

Уже завтра покинути Динамо може Владислав Супряга. Сампдорія домовилася про оренду 21-річного форварда з правом викупу за 7 мільйонів євро.

Динамо здобуло три перемоги на старті чемпіонату України. У середу, 18 серпня, команда Мірчі Луческу зіграє з Інгульцем.

Вчора кияни провели контрольний матч проти Інтера, поступившись чемпіону Італії (0:3).

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena