Динамо, facebook.com/fcdynamoua
Президент Динамо Ігор Суркіс розповів про кадрову комплектацію команди на старті сезону.
Суркіс не виключає, що до кінця трансферного вікна київський клуб може як підписати новачків, так і розлучитися з кимось із нинішніх гравців.
“Може, наша трансферна кампанія ще не закінчилася. Але справа в тому, що оцінювати її потрібно буде хоча б по закінченні 3-4 місяців, тому що нові гравці ще не готові. Шкуріну ще треба набирати. Думаю, в наступній грі ми побачимо його на полі. Тому ж Кулачу треба звикнути до гри Динамо”, – заявив Суркіс.
“Одна з наших основних втрат – це Вербич. Ми його чекаємо з нетерпінням. Тому що коли Вербич в хорошому стані, у команди зовсім інша атака. Буяльський з Інтером не міг грати через мікропошкодження. Миколенко не полетів в Мілан. Є проблеми. Потрібно підвести команду до однакового функціонального стану, тому спаринг з Інтером тільки на користь. Може, хтось піде, може, когось підпишемо. Цілком можливо”.
Уже завтра покинути Динамо може Владислав Супряга. Сампдорія домовилася про оренду 21-річного форварда з правом викупу за 7 мільйонів євро.
Динамо здобуло три перемоги на старті чемпіонату України. У середу, 18 серпня, команда Мірчі Луческу зіграє з Інгульцем.
Вчора кияни провели контрольний матч проти Інтера, поступившись чемпіону Італії (0:3).
Джерело: Sportarena.ua