Вячеслав Танковский и Марк Подоляк. Фото: fc-lnz.com
Півзахисники В’ячеслав Танковський та Марк Подоляк покинули ЛНЗ.
Черкаський клуб прийняв рішення про припинення співпраці з двома гравцями центру поля за взаємною згодою сторін.
Обидва футболісти приєдналися до ЛНЗ у 2025 році. Танковський сумарно провів 33 матчі у всіх турнірах, у яких забив два голи та віддав результативну передачу, тоді як Подоляк взяв участь лише в одному поєдинку за черкаський клуб.
ЛНЗ у сезоні-2025/26 став срібним призером УПЛ, випередивши на одне очко Полісся. У кампанії-2026/27 команда Віталія Пономарьова представлятиме Україну в кваліфікації Ліги конференцій.
У другому раунді відбору ЛНЗ зіграє із Гентом із Бельгії. Поєдинки відбудуться 23 та 30 липня.
Джерело: ЛНЗ