Игорь Костюк, фото - fcdynamo.com
Головний тренер Динамо Ігор Костюк розповів про роботу команди на тренувальному зборі в Австрії та підготовку до ігор кваліфікації Ліги Європи.
“Команда в чудовому настрої зібралася після відпустки. Усі гравці пройшли медогляд, окрім тих, хто прибув безпосередньо до Австрії. Футболісти, залучені до національних збірних, приєднаються до нас найближчими днями”.
“Розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди посідають високі місця у чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, деякі інші варіанти на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме Університатю, й ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями”.
“Водночас концентруємося насамперед на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, наше завдання – підійти до офіційних поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння”.
“Глобально не будемо змінювати принципи підготовки, адже завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги та високий рівень конкуренції. Водночас, звісно, детально вивчатимемо суперника, аналізуватимемо його сильні й слабкі сторони та особливості гри”.
Динамо вже провело перший спаринг на літньому зборі, зігравши внічию із чеською Славією (1:1). Далі у команди Ігоря Костюка заплановані контрольні матчі з Жиліною (Словаччина), Вечистою (Польща), австрійським ЛАСКом, а четвертий суперник поки що уточнюється.
Динамо завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило команді Ігоря Костюка здобути путівку до кваліфікації Ліги Європи.
У першому відбірковому раунді Ліги Європи кияни зіграють із Університатею Клуж із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня.
Джерело: Динамо