Sportarena

Світоліна здобула вольову перемогу у другому колі турніру у Бад-Гомбурзі

Українка у трьох сетах перемогла "нейтральну" Людмилу Самсонову

Світоліна здобула вольову перемогу у другому колі турніру у Бад-Гомбурзі - WTA

Элина Свитолина, фото - Getty Images

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.

Українка у другому колі зустрічалася із “нейтральною” тенісисткою Людмилою Самсоновою. Еліна здобула вольову перемогу у трьох сетах.

У першій партії Світоліна вела 3:1, але далі програла п’ять геймів поспіль. Другий сет українка забрала, вигравши три гейми на чужій подачі проти одного у суперниці. У вирішальній партії українка поступалася 0:2, але потім виграла шість геймів поспіль.

Еліна отримала третій номер посіву на івенті. Завдяки рейтингу українка пропустила перше коло. У чвертьфіналі її суперницею стане Ван Сінь Ю із Китаю.


  • WTA 500. Бад-Гомбург, Німеччина. Друге коло

Людмила Самсонова (-) – Еліна Світоліна (Україна, 3) – 1:2 (6:3, 3:6, 2:6)

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena