Марино Пушич, фото - shakhtar.com
Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич залишився задоволеним грою команди у матчі з Чорноморцем (3:0) у 27-му турі УПЛ.
“Що ж, гадаю, я можу бути задоволений багатьма речами: особливо тим, як ми діяли з м’ячем, контролювали його, і наша реакція на втрату м’яча була чудовою. Ми демонстрували високий пресинг, гарну інтенсивність і контролювали гру з перших секунд, тож це було відмінно з нашого боку. Що б я хотів вдосконалити, так це те, що в першому таймі ми занадто багато грали в середині поля, іноді з чудовими комбінаціями, але якщо ви забагато граєте через центр, то ви належно не використовуєте фланги, і через це ми не створили більше серйозних моментів”.
“Ми мали, можливо, дві-три нагоди, але, на мою думку, їх могло бути більше. Ми це змінили в другому таймі – додали різноманітності в атаки, краще використовуючи наші фланги та позиції. Тож ми краще атакували, щоб створювати більш якісні нагоди. Загалом після нашої перемоги з рахунком 3:0 я дуже задоволений тим, як моя команда грала сьогодні, за винятком речей, які я згадав. А щодо нашого ставлення та енергії – це була чудова гра. Але певні моменти ми могли зробити краще в першому таймі”.
“Сказано було небагато, якщо бути чесним. Ми й у першому таймі мали гарну енергію, ми грали дуже добре, але занадто багато використовували центральну зону поля, тому ми почали більше діяти за її межами. Нам треба було більше розтягнути суперника, і тому ми виходили на кращі позиції. Насправді це все. Мені подобалася наша енергія, дисципліна, те, як ми намагалися грати. Проте, повторюся, було трішки забагато дій через середину, нам потрібно було більше флангів”.
“Ні-ні, гол Невертона не випадковий, він це робить. Хоча це не означає, що йому таке завжди вдається. Насправді це був гарний гол, я був дуже радий за нього. Як я вже казав, він молодий, талановитий футболіст, але на його позиції також діють чудові гравці, тому слід мати терпіння. І через те, що він дуже старанно працював під час тренувань і намагався вдосконалитися, я дав йому сьогодні шанс зіграти – він відплатив двома голами та гарним настроєм. Тож я дуже радий за Невертона, задоволений його грою і двома голами. Це корисно і для його впевненості, це було приємно бачити”.
“Звісно, я знав, що йде війна, але картина, яку ви маєте перед тим, як приїхати кудись, завжди повністю відрізняється від картини, коли ти вже там. І маю сказати, що це неможливо порівняти ні з чим. Це іноді вже ніяк не стосується професійного футболу: тривоги, перерви, відсутність уболівальників, переїзди, які нам доводиться здійснювати, сили, які нам необхідно витрачати на переїзди, та багато інших речей. Це повністю відрізняється від того, що я уявляв”.
“Водночас я ставлюся до цього як до виклику. Я завжди зберігаю позитив, незважаючи на обставини. Я завжди намагаюся отримати найкраще від себе, від людей навколо мене та моєї команди, і це енергія, яку я завжди вкладаю. Чи це легко? Ні, зовсім ні. Бо, як ви знаєте, ми, напевно, єдиний клуб, один із клубів на такому рівні, в якого немає конкретної бази. Ми багато подорожуємо, стикаємося з чималими змінами – це сильно впливає, хочете ви цього чи ні, і на гравців також, бо в них теж є родини, вони не разом з ними. Тож це також іноді дуже важко ментально для футболістів”.
Дивіться також: Чорноморець – Шахтар. Відео огляд матчу за 3 травня
Моряки стримували атаки Шахтаря до перерви. У другому таймі команда Пушича забила три м’ячі – дублем відзначився Невертон, ще один гол забив Артем Бондаренко.
Шахтар набрав 57 очок і посідає третє місце в УПЛ. У наступному турі команда Пушича 9 травня зустрінеться із Зорею.
Джерело: Шахтер