Назар Байда, фото - instagram.com/mfcmetalurg
Чорноморець оголосив про перехід голкіпера Назара Байди. 24-річний воротар підписав контракт на три роки.
Байда – вихованець Металурга. Минулого сезону у складі запорожців Назар провів 29 матчів, пропустивши 55 голів. Шість зустрічей воротар відіграв “на нуль”.
Раніше одесити продовжили контракти з двома легіонерами – голкіпером Кінгслі Аніагбосо та захисником Мозесом Жаржу. Також Моряки підписали нові угоди з півзахисниками Іваном та Миколою Когутами, а також форвардом Кирилом Поповим.
Одесити оголосили про відхід восьми футболістів. При цьому команду поповнив захисник Полісся Сергій Корнійчук.
Чорноморець посів друге місце у розіграші Першої ліги-2025/26. Моряки повернулися до елітного дивізіону чемпіонату України.
Джерело: Черноморец