СК Полтава вилетіла з УПЛ, але не відмовилася від своєї молоді. У Другу лігу команда заявила резервний склад. Нам стало відомо, хто очолюватиме “двієчку”, хто за неї гратиме та в яке особливе місто привезуть футбол. Деталями функціонування нового клубного проєкту поділився виконавчий директор Станіслав Майзус.
«Тренерський штаб U-19 у повному складі зберігся»
– Пане Станіславе, давайте познайомимося з новачком Другої ліги. Хто входить у тренерський штаб Полтави-2?
– Тренерський штаб U-19 у повному складі зберігся. Старший тренер Ігор Климовський, тренери Ярослав Здирко та Антон Диндіков, Юрій Чумак працюватиме з воротарями.
Читайте також: Граючий президент ФК Брацлав Юрій Максименко: «Новачки обов’язково будуть, але за однієї умови»
– Чи це будуть зовсім нові для загалу гравці чи вже ті, хто випробуваний в U-19?
– Це буде команда U-19, підсилена перспективними гравцями до 23 років і футболістами основи, хто має мало ігрової практики.
«Готувати гравців під першу команду»
– Де будете приймати суперників у Другій лізі?
– «Кремінь-Арена». Не можемо залишити таке місто, як Кременчук, без футболу.
– Які завдання будуть у Полтави-2?
– Готувати гравців під першу команду
Джерело: Sportarena.ua