Чемпіон світу WBO/WBA/IBO/WBC у надважкій вазі Олександр Усик позитивно відгукнувся про ідею створити суперлігу для провідних боксерів світу.
“Я не думаю про це, я просто чекаю. Я просто чекаю, тому що це чудова ідея. Я думаю, це буде хороший проєкт, тому що буде лише один чемпіон. Не чотири пояси, а один. Буде один чемпіон”.
Створити суперлігу, в якій братимуть участь найкращі боксери світу, планує голова Головного управління у справах розваг Саудівської Аравії Турки Аль-Аш-Шейх. Чиновник хоче стати співвласником усіх провідних промоутерських компаній та влаштовувати турніри серед провідних бійців.
Читайте також: Усик залишається на першому місці рейтингу P4P за версією The Ring
У ніч на 19 травня Усик завдав Тайсону Ф’юрі першої поразки у професійній кар’єрі в бою, який пройшов на Kingdom Arena в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Перемогу було присуджено українцю роздільним рішенням суддів: 115-112, 113-114 та 114-113.
Згодом Усик виступив зі зверненням, в якому заявив, що віддає пояс IBF переможцю британського дербі між своїми двома колишніми опонентами по рингу — Даніелем Дюбуа та Ентоні Джошуа. Таким чином, Олександр втратив статус абсолютного чемпіона світу в гевівейті, який мав понад місяць.
Між Усиком та Ф’юрі укладено угоду на повторний поєдинок. Циганський король офіційно активував опцію реваншу. Другий бій Олександра та Тайсона відбудеться 21 грудня 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що добиватиметься запровадження відеоповторів у цьому поєдинку.
Джерело: Fightnews.info со ссылкой Boxing King Media
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться