Крутих став переможцем турніру WTT у німецькому Камені

Другий титул українця у червні

Алексей Крутых, t.me/tennisukraine

Український тенісист Олексій Крутих став переможцем турніру WTT M15 у німецькому Камені.

На івенті Олексій отримав сьомий номер посіву. У фіналі українець зустрічався з володарем вайлд-кард місцевим спортсменом Беніто Санчесом Мартінесом.

У першій партії Крутих віддав супернику лише один гейм. У другому українець також домінував, залишивши три гейми. Зазначимо, що за весь турнір Олексій не програв жодного сету.

Для українця це сьомий одиночний титул на рівні World Tennis Tour у кар’єрі та другий за останній місяць. Раніше Крутих виграв трофей у чеському місті Ческа-Ліпа, у фіналі перемігши іншого українця Георгія Кравченка.


Беніто Санчес Мартінес (Німеччина, WC) – Олексій Крутих (Україна, 7) – 0:2 (1:6, 3:6)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться