Чемпіон світу WBO/WBA/IBO/WBC у надважкій вазі Олександр Усик розповів, що не проти виступити в лізі кулачних боїв Конора Макгрегора.
“Послухайте, ми працюємо. Я не знаю, чи поб’юсь на голих кулаках. Можливо. Моя команда працює. Це цікаво. Чому б і ні? UFC? Чому б і ні? МакГрегор, погнали. Гей, Гриша, я готовий битися”, – сказав Усик.
Раніше член тренерського штабу Вуса Сергій Лапін заявив, що Олександр зацікавлений у виступі в лізі кулачних боїв Bare Knuckle Fighting Championships (BKFC), співвласником якої є колишній чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор Макгрегор. Ірландець, у свою чергу, заявив, що буде радий такій співпраці.
Читайте також: Усик залишається на першому місці рейтингу P4P за версією The Ring
У ніч на 19 травня Усик завдав Тайсону Фьюрі першу поразку у професійній кар’єрі в бою, який пройшов на Kingdom Arena в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Перемогу було присуджено українцю роздільним рішенням суддів: 115-112, 113-114 та 114-113.
Між Усиком та Ф’юрі укладено угоду на повторний поєдинок. Циганський король офіційно активував опцію реваншу. Другий бій Олександра та Тайсона відбудеться 21 грудня 2024 року в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія). Президент WBC Маурісіо Сулейман заявив, що добиватиметься запровадження відеоповторів у цьому поєдинку.
Джерело: Fightnews.info со ссылкой Boxing King Media
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться