Легенда Counter-Strike та ексгравець Natus Vincere Олександр “s1mple” Костилєв отримав бан від Федерації кіберспорту України (UESF).
Причина – гра s1mple в одній команді з російським гравцем в офіційних матчах (опублікованих на ресурсах HLTV, Liquipedia, VLR після 01.07.2025). Нагадаємо, Костилєв з літа 2025 року виступає у складі BC.Game Esports, за яку з жовтня грає росіянин Дєніс “electroNic” Шаріпов.
Дискваліфікація закінчується 30 червня 2027 року. Бан поширюється лише на турніри, організатором або партнером яких є Федерація кіберспорту України, та змагання, які проводяться за підтримки федерації або членами федерації.
Сам s1mple прокоментував рішення UESF:
“Подвійні стандарти для інших гравців. Люди, які прийняли це рішення, нічого не розуміють у кіберспорті і нічого для нього не зробили, тож їхня думка нічого не варта”.
З повним списком гравців, які отримали бан від Федерації кіберспорту України, можна ознайомитись тут.
Нагадаємо, у 2025 році Федерація кіберспорту України офіційно оголосила про зміни в керівництві та новий стратегічний курс. Новим президентом ФКУ став власник української кіберспортивної команди Natus Vincere Максим Кріппа.
https://twitter.com/s1mpleO/status/2070563248273871268/
Джерело: UESF
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться