Редкач – про Усика та Ломаченка: Наші жлоби навіть побажати успіху українцю не в змозі. А як раніше бажали Ковальову, Беспутіну

Іван не розуміє, чому відомі українські боксери не підтримали Карена Чухаджяна

Автор: SPORTARENA

Иван Редкач, Getty Images

Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач жорстко висловився про Олександра Усика та Василя Ломаченка, які публічно не підтримали Карена Чухаджяна напередодні його бою з Джароном Еннісом.

“Карен боксує цієї суботи в США за титул, за перший рядок IBF. Де наші чемпіони – Лома, Усик? Підтримали б хлопця. Чисті пі**ри. Вибачте за мій мат, але для Карена це була б мотивація, дуже велика і приємно було б, що є така в Україні підтримка. Але наші жлоби навіть побажати успіху українцю не в змозі. Зіркові хлопці. А як раніше бажали Ковальову, Беспутіну”, – написав Редкач у Telegram.

“Я ніколи не бачив, щоб Х**сик чи Лома підтримували українських профі-боксерів, які б’ються за океаном чи в Україні, в Європі. Бачив, клоунаду Берінчика привітали, а так ніколи”.

“Зате зі святом клоун вітає українців через день. “Ми горимо, нас гасити не потрібно, ми світло, яке не гасне”. Усік, скажи чесно, коли г*вно за губу кладеш, теж такі речі кажеш? Перестань насвай за губу класти. Краще побажай землякові удачі у бою”.

Бій Чухаджяна проти Енніса пройде в ніч із 7 на 8 січня у Вашингтоні. На коні поєдинку стоятиме титул тимчасового чемпіона IBF у напівсередній вазі.

Дивіться також: Чухаджян – Енніс коли і де дивитись трансляцію бою

Сам Редкач повернеться до рингу наступного місяця. Українець 25 лютого проведе бій проти американця Едрієна Бронера.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться