Промоутер Едді Гірн заявив, що екс-чемпіон світу в надважкій вазі Ентоні Джошуа незабаром оголосить ім’я нового тренера, а наступний бій проведе у квітні цього року.
«Я знаю, хто новий тренер, але не скажу. Насправді це особиста справа Ентоні. Я думаю, що боєць має оголосити про це сам. Особисто я задоволений тренером. Я щасливий з кожним, хто змушує Ей Джея почуватися комфортно, мотивовано та схвильовано».
«Він збирається тренуватися в Америці та збирається розпочати збори наступного тижня. Проблема в тому, що у Великій Британії йому не дають проходу. Коли ж він їде до Америки, то це ніби інший світ».
«Запланована дата нашого бою у Лондоні – 1 квітня. Я ще раз пройдусь по остаточному списку супротивників. Ми майже готові обрати».
Тренер Деонтея Вайлдера – Малік Скотт повідомив, що наступним суперником Джошуа може стати 40-річний американець Джеральд Вашингтон.
Раніше Гірн повідомив, що свій наступний бій Джошуа проведе у березні-квітні. Сам Джошуа заявив, що хоче вийти на ринг у наступному бою з Ділліаном Вайтом.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться