Тимчасовий чемпіон світу WBO Джо Джойс розповів, що йому цікаво було б битися з колишнім чемпіоном у надважкій вазі Ентоні Джошуа.
“Це не дивно, що Джошуа згадав моє ім’я, тому що коли він це зробив? За винятком тих випадків, коли я брав участь в Олімпійських іграх, як тільки я став професіоналом, він не згадував ні про мене, ні про ім’я Едді Хірна”.
“Якщо ви не з нами, ви проти нас, і в мене поки що немає мільйонів фанатів, таких як у Ентоні Джошуа та Тайсон Ф’юрі. Можливо, це тому, що у мене недостатньо підписників”.
“Якщо люди хочуть побачити цей бій, нехай він відбудеться. Я думаю, це потрібно підготувати, і коли у нього не буде вибору, окрім як битися зі мною, він битиметься зі мною. Але це великий бій, олімпійське золото проти олімпійського срібла”. Можливо, медалі варто було поміняти місцями, я думаю, що я вартий”.
“Він не соромиться перестрілки, але боїться бути нокаутованим, тому що його нокаутували кілька разів. Він вважає за краще бути в тіні і поза небезпекою. Ми це побачимо в його матчі-реванші з Ділліаном Вайтом”.
“Тому що в бою з Вайтом його били важкими ударами, він хитався на ногах, але все ще йшов уперед. Щось явно змінилося після поразки від Руїса, але він, як і раніше, хороший боєць, і у нього є багато цікавих боїв, і я теж хотів би битися з ним”.
Джойс нокаутував Джозефа Паркера у своєму останньому поєдинку і став тимчасовим чемпіоном WBO у надважкій вазі. Після перемоги над Паркером Джойс викликав на бій українця Олександра Усика.
Раніше промоутер Едді Хірн прокоментував найближчі плани Джошуа. Також Хірн повідомив, що свій наступний бій Джошуа проведе у березні-квітні. Сам Джошуа заявив, що хоче вийти на ринг у наступному бою з Ділліаном Вайтом.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться