Джервонта Дэвис, фото - Getty Images
Чемпіон WBA Regular у легкій вазі американець Джервонта Девіс прокоментував перемогу у проміжному бою над домініканцем Ектором Луїсом Гарсією.
«Я трохи здивувався, що він не впав. Я знав, що він зазнав серйозної травми, але він боєць, не хотів цього показувати. Але я знав, що йому дісталося».
«Спочатку я не завдав багато ударів, бо намагався перемогти його ментально. Я намагався обдурити його руками, очима тощо, бо він сильний боєць. Мені довелося підловити його».
«Я готовий до бою з Райаном Гарсією. Цей поєдинок заплановано на квітень. Я тут. Він багато тренувався. Він багато казав. І тепер подивимося, чого він вартий насправді».
Нагадаємо, Джервонта Девіс достроково переміг домініканця Ектора Луїса Гарсію у поєдинку у легкій вазі. Наприкінці восьмого раунду Джервонта двічі вразив свого суперника прямими влученнями і той відмовився продовжувати бій.
Тепер на Девіса чекає бій з Райаном Гарсією, який запланований на 15 квітня в Лас-Вегасі.
Джерело: Sportarena.ua