Джемейн Ортіс: Я хотів би реваншу з Ломаченком. А для Хейні українець надто малий

Раніше Ломаченко переміг Ортіса

Автор: SPORTARENA

Джемейн Ортис против Василия Ломаченко, фото - Getty Images

Американець Джемейн Ортіс заявив, що хотів би отримати реванш із екс-чемпіоном у трьох дивізіонах Василем Ломаченком і прокоментував ймовірний бій українця з Девіном Хейні.

«Я хотів би реваншу. Якби він дав мені реванш, я думаю, це був би цікавіший бій для вболівальників [чим якби Ломаченко бився з Девіном Хейні]. Це було б цікавіше для вболівальників».

«Якщо вони дійсно вважають, що виграли, тоді давайте повернемося назад і подивимося, чи зможе він перемогти в домінуючій манері, чи зможу я перемогти в домінуючій манері. Я знаю, що якби я знову зіткнувся з ним, я вирубав би його».

«Можливо, я віддам перевагу Девіну в його бою з Ломаченком, але подивимося. Я чую, як багато людей говорять, що відчувають, що Лома дасть йому бій».

«Мені здається, що Ломаченко надто малий для легкого дивізіону, а Девін надто сильний для нього. Це було б повторенням моєї та його боротьби».

Ломаченко у своєму останньому бою переміг американця Джемейна Ортіса. За підсумками бою всі троє суддів віддали перемогу Ломаченку – 115:113, 116:112 та 117:111.

Хейні неодноразово заявляв про готовність зустрітися з Ломаченком у рингу. Також він заявив, що промоутерська компанія Top Rank спеціально затягує із датою його бою з Ломаченком.

Раніше промоутер Боб Арум розповів, що бій між Ломаченком та Хейні планується на середину березня 2023 року. Поєдинок може відбутися на Близькому Сході, у Лас-Вегасі або в Медісон-сквер-гарден у Нью-Йорку.



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться