Світоліна обіграла Костюк у виставковому матчі

Еліна відігралася з рахунку 2:5, і перемогла у поєдинку, що складався з одного сету

Элина Свитолина, фото - Getty Images

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла іншу українську тенісистку Марту Костюк у матчі виставкового турніру World Tennis League.

Гра проходила у форматі одного сету. Марта, з двома брейками проти одного, вирвалася вперед 5:2. Еліна у наступних геймах відіграла чотири сетболи, виграла п’ять геймів поспіль та перемогла у матчі.

Турнір World Tennis League-2025 проходить в індійському Бенгалуру. Світоліна представляє команду Ястреби, за яку також грають канадець Денис Шаповалов та індійські гравці: Юкі Бамбрі та Маайя Раджешваран. Костюк – у команді Повітряних Зміїв, з австралійцем Ніком Кірьосом, а також індійськими тенісистами Дакшинесваром Сурешем та Анкітою Раїною.

Турнір World Tennis League-2025, на якому зібрано чотири команди, триватиме до 20 грудня. Також у ньому беруть участь Гаель Монфіс, Даніїл Медведєв, Магда Лінетт та Паула Бадоса.


Еліна Світоліна (Україна) – Марта Костюк (Україна) – 1:0 (7:5)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться