Став відомий суперник київського Динамо на літніх тренувальних зборах в Австрії.
Команда Ігоря Костюка під час підготовки до нового сезону проведе ще один спаринг із Рапідом з Румунії. Матч пройде 2 липня, а його старт заплановано на 18:00.
Нагадаємо, у першому спарингу київський клуб зіграв унічию зі Славією (1:1), а потім розгромив Жиліну (5:1). У Динамо також заплановані товариські поєдинки з Вечистою (Польща) та австрійським ЛАСКом.
Динамо завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило київському клубу отримати путівку до кваліфікації Ліги Європи.
У першому відбірковому раунді кияни зіграють із Університатею Клуж із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня.
Джерело: Динамо
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться