Українська тенісистка Ангеліна Калініна перемогла іншу українку Дарію Снігур у першому колі турніру WTA 250 в англійському Істборні.
У першій партії Ангеліна тричі поступалася брейком, але відігралася. Далі Калініна змогла вирвати перемогу на тай-брейку. У другому сеті Ангеліна змогла взяти два гейми на чужій подачі проти одного у Дарії. Весь поєдинок пройшов у напруженій боротьбі та тривав майже дві години.
У другому колі Калініна зіграє з переможницею матчу Маккартні Кесслер (США) – Дарья Касаткіна (Австралія). Зазначимо, що згодом проведе свій поєдинок першого кола Юлія Стародубцева.
Нагадаємо, Снігур пробилася до основної сітки турніру в Істборні через кваліфікацію. Не змогла подолати відбір Олександра Олійникова.
В оновленому рейтингу WTA Калініна піднялася на 70-е місце. Снігур втратила три позиції і займає 78-й рядок.
- WTA 250. Істборн, Велика Британія. Перше коло
Дарія Снігур (Україна, Q) – Ангеліна Калініна (Україна) – 0:2 (6(1):7, 5:7)
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться