Калініна перемогла Снігур у першому колі турніру в Істборні

Дві українки провели напружений двосетовий поєдинок

Ангелина Калинина, фото - Getty Images

Українська тенісистка Ангеліна Калініна перемогла іншу українку Дарію Снігур у першому колі турніру WTA 250 в англійському Істборні.

У першій партії Ангеліна тричі поступалася брейком, але відігралася. Далі Калініна змогла вирвати перемогу на тай-брейку. У другому сеті Ангеліна змогла взяти два гейми на чужій подачі проти одного у Дарії. Весь поєдинок пройшов у напруженій боротьбі та тривав майже дві години.

У другому колі Калініна зіграє з переможницею матчу Маккартні Кесслер (США) – Дарья Касаткіна (Австралія). Зазначимо, що згодом проведе свій поєдинок першого кола Юлія Стародубцева.

Нагадаємо, Снігур пробилася до основної сітки турніру в Істборні через кваліфікацію. Не змогла подолати відбір Олександра Олійникова.

В оновленому рейтингу WTA Калініна піднялася на 70-е місце. Снігур втратила три позиції і займає 78-й рядок.


Дарія Снігур (Україна, Q) – Ангеліна Калініна (Україна) – 0:2 (6(1):7, 5:7)



Джерело: sportarena.ua

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться