Півзахисники Динамо Роман Саленко, Кирило Осипенко та захисник Владислав Захарченко пропустять тренувальний збір в Австрії через травми різної тяжкості.
Захарченку діагностували пошкодження зв’язок гомілкостопа, яке захисник отримав у поєдинку зі Славією (1:1). Очікується, що на відновлення центрбеку знадобиться близько шести тижнів.
Також у цьому спарингу отримав травму півзахисник Кирило Осипенко. У нього було виявлено травму колінного суглоба, через що хавбеку киян знадобиться операція, яка запланована на завтра.
Крім того, інший хавбек Роман Саленко травмував м’яз передньої поверхні стегна. 21-річний футболіст повернеться до Києва, де пройде реабілітацію, яка триватиме понад місяць.
Зазначимо, що раніше Микола Михайленко успішно переніс операцію на коліні. Його повернення на футбольне поле очікується приблизно за місяць. Водночас Владислав Кабаєв та Олександр Тимчик продовжують тренуватися за індивідуальною програмою.
Динамо завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило команді Ігоря Костюка отримати путівку до кваліфікації Ліги Європи.
У першому відбірковому раунді Ліги Європи кияни зіграють із Університатею Клуж із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня.
Джерело: Динамо
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться