Сергей Стаховский. Фото - btu.org.ua
Український тенісист Сергій Стаховський прокоментував виділення коштів під час Олімпіади 2012 року в Лондоні. За його словами, він ніяких грошей взагалі не бачив.
“З власного досвіду пам’ятаю. Сказали, що фінансування спортсменів при підготовці на Олімпіаду в Лондоні було 100%, всі гроші були виділені. Коли я побачив цю суму, то я збільшив кількість наших атлетів в Лондоні вдвічі – з 102 до 200. Я поділив цю суму на 200 осіб і там вийшло по 30 тисяч доларів на рік на кожного, а я їх не бачив в очі “, – заявив Стаховський.
“Коли я приїхав забирати олімпійську екіпіровку, то мені сказали:« У нас залишилися тільки розміри М і XXL». Я кажу:«У сенсі? Ви хотіли, щоб я за півроку написав вам свої розміри і нафіга? Щоб я приїхав і мені сказали, що у вас немає? Зате у нас половина чиновників були одягнені з голочки, у всіх був хороший розмір, а я ходив в майках на два розміри більше”.
Стаховський на Олімпіаді в Лондоні вилетів після першого ж матчу, поступившись австралійцю Лейтон Хьюїтту в трьох сетах.
Джерело: Sportarena.ua