Sportarena

Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру в Істборні

Українка разом із Макото Ніномією поступилася парі Софія Кенін / Єлєна Остапенко

Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру в Істборні - WTA

Надежда Киченок, Getty Images

Українська тенісистка Надія Кіченок програла у першому колі парного розряду турніру WTA 250 в англійському Істборні.

Надія виступала у парі з Макото Ніномією з Японії. Вже у стартовому матчі їхніми суперницями стали треті сіяні Софія Кенін із США та Єлєна Остапенко із Латвії.

У першому сеті Кіченок і Ніномія поступилися, єдиний раз віддавши брейк у десятому геймі. У другій партії українка з японкою повели 2:1 із брейком, але потім втратили два гейми на своїй подачі.

Раніше Кіченок у дуеті з Ніномією взяли участь у парному розряді Ролан Гаррос-2026, дійшовши до 1/8 фіналу турніру. На трав’яному турнірі у Гертогенбосі українка з японкою програли у першому колі.


  • WTA 250. Істборн, Велика Британія. Парний розряд. Перше коло

Надія Кіченок / Макото Ніномія (Україна / Японія) – Софія Кенін / Єлєна Остапенко (США / Латвія, 3) – 0:2 (4:6, 3:6)

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena