Sportarena

Пушич: Вдячний за всі чудові спогади із дивовижними людьми. Дякую за все. Історія пам’ятає лише переможців

Раніше фахівець заявляв, що після закінчення сезону обговорить своє майбутнє у Шахтарі з керівництвом клубу

Пушич: Вдячний за всі чудові спогади із дивовижними людьми. Дякую за все. Історія пам'ятає лише переможців - Чемпіонат України

Марино Пушич. Фото - ФК Шахтер

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич на своїй сторінці в Instagram опублікував пост, який виглядає як своєрідне підбиття підсумків роботи в донецькому клубі.

“Дякую за всі прекрасні спогади з дивовижними людьми і пишаюся всіма нашими досягненнями. Дякую за все. Історія пам’ятає лише переможців. Шахтар – незламні”.

При цьому, у своєму інтерв’ю Пушич раніше зазначав, що зараз ситуація щодо продовження роботи в Шахтарі виглядає як 50 на 50, а після закінчення сезону він обговорюватиме своє майбутнє з керівництвом клубу.

Пушич очолює Шахтар із жовтня 2023 року. Минулого сезону він оформив із командою “золотий дубль”, вигравши чемпіонат та Кубок України. У нинішньому сезоні Гірники знову виграли Кубок України (перегравши цієї середи в серії пенальті Динамо), проте в УПЛ команда посідає лише третє місце, зберігаючи мінімальні шанси на срібні медалі.

Раніше повідомлялося, що Шахтар веде переговори із головним тренером Еюпспора Ардою Тураном.

До кінця сезону Гірникам залишилося провести лише два матчі в УПЛ – 18 травня проти Інгульця та 24 травня проти Руху.

варіант матеріалу

Джерело: Марино Пушич

Или аккаунт Sportarena