Пушич: Шахтар не заслуговував на поразку, але іноді футбол такий

Гірники поступилися Поліссю в останньому матчі року

Автор: SPORTARENA

Марино Пушич, фото - shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Маріно Пушич прокоментував поразку від Полісся (0:1) у матчі 17-го туру української Прем’єр-ліги.

“Вважаю, ми, особливо в другому таймі, грали дуже добре, домінували, створили багато можливостей і кілька гарних моментів, на жаль, не забили. Треба залишатися зосередженим і сконцентрованим до останніх секунд – прикро, але ми цього не зробили. І знову отримали гол на останніх хвилинах гри. Слід відчувати ці моменти, щоб добре захищатися. Але ми не заслуговували на поразку, скажу так, абсолютно не заслуговували. Та іноді футбол такий. Це була дуже жорстка перша половина сезону для нас”.

“Так, причина дуже проста: звісно, є індивідуальні помилки, але ми також як команда маємо відчувати таймінги – моменти, що зараз нам треба дуже добре захищатися. Особливо тому, що ми робимо багато хороших речей в атаці протягом гри і добре пресингуємо, але є миті, коли треба відчувати, що в цій частині дуже важливо гарно захищатися, а ми цього не зробили у матчі, на жаль. Що ще сказати про це? Ми не заслуговували на поразку, однак іноді футбол є таким, і нам треба винести з цього урок і рухатися далі”.

“Ми розпочали сезон у липні. Ми зробили багато хорошого, зіграли чимало гарних матчів на внутрішній та міжнародній аренах. Нелегко грати після Ліги чемпіонів, важкої Ліги чемпіонів, де ми себе дуже добре показали. І, на мою думку, сьогодні ми мали гарну енергію, самовіддачу, але, повторюся, треба перемагати, завершувати матч раніше. У кількох зустрічах пропустили на останніх хвилинах – і це те, про що слід подумати”.

“Весь рік, насправді, був фантастичним, якщо підбивати підсумки. Ми оформили дубль у минулому сезоні, чудово виступали в Лізі чемпіонів – це ті речі, які слід пам’ятати й цінувати. Та необхідно знову підніматися вгору, і це не так просто вдається у другій половині року, особливо в цій першій половині сезону”.

“Хоча, маю зауважити, ми дуже багато працюємо і гарно виступили в багатьох матчах, заслуговуємо набагато більшого, проте ти не завжди отримуєш того, на що заслуговуєш. Щоб отримати більше, бути задоволеними й не залежати від таких обставин, мусимо робити значно більше – перемагати й мати такий менталітет, доводити гру до кінця та користуватися всіма нагодами, які створюємо під час матчів. У другій половині нам цього забракло”.

Дивіться також: Полісся – Шахтар. Відео огляд матчу за 15 грудня

Полісся сильніше провело перший тайм, створивши кілька можливостей відкрити рахунок. Гірники краще заграли після перерви, але не змогли конвертувати перевагу у голи. Житомирці вирвали перемогу, забивши на останній хвилині основного часу у контратаці.

Команда Маріно Пушича завершує рік на третьому місці, набравши 33 очки. Гірники мають гру в запасі — недограний матч 5-го туру проти Кривбасу, перерваний через тривалу повітряну тривогу на початку 2-го тайму при рахунку 1:0 на користь Шахтаря.



Джерело: Шахтер

Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться