Наставник донецького Шахтаря Маріно Пушич підбив підсумки протистояння з Вересом (3:0) у 23-му турі УПЛ. За словами тренера, ключову роль у матчі відіграли заміни після перерви.
“Ми знали суперника, і трапилося все те, на що я очікував. Ми багато аналізували їхню гру. Взагалі вони діяли майже так само, як і в попередній нашій грі на виїзді, яка завершилась нічиєю 1:1. Тоді в нас було багато моментів, ми мали вигравати той матч, але отримали нічию. Зараз ми побачили майже такий самий сценарій, адже суперник час від часу застосовував високий блок, а в основному діяв у середньому та низькому блоці, добре захищаючись. Складна команда та дуже небезпечна під час виходів з оборони в атаку. Це те, на що ми розраховували, те, про що ми знали”.
“Але в першому таймі ми допомогли їм показати свої сильні сторони своєю необережною грою з м’ячем, поганими рішеннями в побудові атак. Мабуть, за перші десять хвилин ми десь п’ять-шість разів втрачали м’яч абсолютно невиправдано. Десять або п’ятнадцять хвилин у першій половині ми грали дуже добре, створили кілька непоганих нагод, а потім знову втратили стабільність”.
“У першому таймі наша гра коливалась. До цього додався суперник, дуже небезпечний та вмілий у контратаках, – і ми дозволили їм використовувати свої сильні сторони. У першій половині нам не вдавалося знаходити правильні й логічні рішення з м’ячем. Кілька разів нам пощастило в контратаках, ми могли б забивати, але загалом я залишився зовсім незадоволений першим таймом. Я дав це зрозуміти дуже чітко в роздягальні під час перерви”.
“Я дуже радий, що гравці слухають і дотримуються моїх настанов, намагаються діяти так, як я їм кажу. Вони заслуговують на компліменти за другу половину. Я похвалив їх у роздягальні. Скажу ще: особливі компліменти отримали хлопці, які вийшли на заміну. Педріньйо вийшов після перерви і добре попрацював, Назарина, Лассіна, Егіналду, навіть молодий Глущенко вийшов на останніх хвилинах – усі вони додали потрібної енергії, допомогли команді своїми якостями. Це добре, це сила Шахтаря. Усі, хто вийшов на заміну, зробили свій внесок у кінцевий результат. Я був дуже радий це бачити. Чудова реакція від команди в другому таймі на першу половину.
“Дивіться, я сказав певні речі з реалістичної точки зору на той момент. Але всі, хто знайомий зі мною, знають, що я – боєць. Я ніколи не здаюсь. Інакше я, мабуть, не приїхав би в Україну в такий період, якби не був таким. Тому моя команда завжди битиметься до кінця. Це однозначно. Це частина мого характеру, і це те, що я завжди намагаюся передати своїй команді. Тоді я просто намагався пояснити, що буде дуже складно. Спочатку ми провели чудові ігри з Кривбасом і Карпатами, а потім побачили, наскільки несправедливим та жорстким може бути футбол – зіграли внічию. У той момент ми втратили свій шанс наздогнати потяг. Це розчаровує. Я завжди кажу, що все закінчиться, коли справді закінчиться. До того моменту, можете бути впевнені, моя команда буде битися з моєю силою духу до самого кінця”.
Нагадаємо, що всі три забиті м’ячі у протистоянні Шахтаря та Вереса глядачі побачили після перерви: у складі донецького клубу відзначилися Кевін, Георгій Судаков та Лассіна Траоре.
Дивіться також: Шахтар – Верес. Відео огляд матчу за 6 квітня
Команда Маріно Пушича продовжує йти третьою в турнірній таблиці, відстаючи від Олександрії на шість очок, а від Динамо — на десять. При цьому у Гірників залишається матч у запасі порівняно зі своїми конкурентами.
У наступному турі Шахтар зустрінеться із ЛНЗ 11 квітня.
Джерело: Шахтер
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться