Захисник Динамо Томаш Кенджера розповів про своє повернення до київського клубу.
“На мене тут чекав надзвичайно теплий прийом. Із багатьма партнерами ми добре знайомі, з кимось грали разом, тому процес адаптації не викликає жодних складнощів. Приємно знову опинитися в команді, зануритися в позитивну робочу атмосферу. Видно, що всі хлопці в «основі» прагнуть досягти результату, але при цьому зберігають дружні стосунки. Присутні здорова конкуренція та бажання щодня прогресувати”.
“Ця історія не була спонтанною, я зважував усі спортивні, особисті та сімейні аспекти. Утім, роздумував не надто довго. Керівники киян дали зрозуміти, що я потрібен, що на мене розраховують. І в спілкуванні з топ-менеджерами ПАОКа ми дійшли згоди, що я піду як вільний агент. Для мене Динамо – особливий клуб, який багато дав у кар’єрі. Й у Польщі, й у Греції я продовжував цікавитися результатами команди, дивився матчі, коли була можливість, стежив за новинами. Й наразі настав момент, коли можу віддячити, взявши участь у становленні колективу”.
“Ігор Костюк – справжній професіонал, людина, віддана свій справі, тренер із глибоким знанням і розумінням футболу. Обговорили мої місце й завдання в ігрових схемах. Останні три роки граю в центрі оборони, але в разі потреби завжди готовий допомогти команді на будь-якій позиції”.
“Я добре знайомий із польськими аренами, з атмосферою місцевого футболу. Переконаний, члени моєї родини та багато знайомих відвідуватимуть наші ігри в Любліні, підсилюючи мотивацію”.
“Насамперед – щиро дякую прихильникам клубу за підтримку та довіру. Для мене велика честь знову бути частиною цього авторитетного та популярного колективу. Максимально віддаватимуся в кожному тренуванні, в кожному матчі, щоб допомогти Динамо досягти нових успіхів і турнірних вершин”.
Нагадаємо, у першому спарингу київський клуб зіграв унічию зі Славією (1:1). Команда Костюка проведе ще три спаринги: Вечистою (Польща), австрійським ЛАСКом, а також ще одним суперником, який поки що уточнюється.
Динамо завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило команді Ігоря Костюка здобути путівку до кваліфікації Ліги Європи.
У першому відбірковому раунді кияни зіграють із Університетом Клуж із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня. На “домашній” поєдинок киян у Любліні відкрився продаж квитків.
Джерело: Динамо
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться