Невертон. Фото - ФК Шахтер
Вінгер Шахтаря Невертон поділився своїми емоціями після дубля у воротах Чорноморця (3:0) у матчі 27-го туру УПЛ.
“Насамперед я відчуваю вдячність за можливість знову вийти на футбольне поле, відзначитися двома забитими мʼячами в дуже важливий для Шахтаря момент та допомогти команді. Тому радий як своєму особистому здобутку, так і командній перемозі”.
“Дійсно, доволі непростий видався перший тайм: опонент був кваліфікований і виставив лінію з п’яти захисників, що ускладнювало нам просування мʼяча та можливість створювати атаки. Важливо, що ми тримали той темп, який був нам потрібний, також добре зіграли під час стандартів – усі виконали персональну опіку й установки тренера. І вже в другому таймі ми зуміли безпосередньо дотиснути суперника”.
“Звісно, це дуже потрібні голи саме в контексті моєї впевненості та в цілому для командної перемоги. Гадаю, ці забиті мʼячі допоможуть мені бути більш упевненим у власних силах та сприятимуть моєму розвитку в «Шахтарі», а також стануть важливими в нашій боротьбі в чемпіонаті й перед фіналом Кубка України”.
Дивіться також: Чорноморець – Шахтар. Відео огляд матчу за 3 травня
Бразилець сьогодні вийшов на поле вперше з 11 квітня. Невертон відзначився забитими м’ячами у воротах Артура Рудька на 71-й та 75-й хвилинах.
Сумарно в нинішньому сезоні Невертон провів 19 матчів у всіх турнірах, записавши на свій рахунок 4 голи та 2 асисти.
Шахтар набрав 57 очок і посідає третє місце в УПЛ. У наступному турі команда Маріно Пушича 9 травня зустрінеться із Зорею.
Джерело: Шахтер