Головний тренер Ворскли Юрій Максимов залишився незадоволений результатом матчу з Десною (2:2) в 7-му турі чемпіонату України.
Вчора полтавчани втратили перемогу, хоча вели по ходу першого тайму з рахунком 2:0.
“Якщо ми не виграли, значить не впоралися із завданням. Потрібно виходити на кожну гру з метою вигравати, іншого завдання немає. Ведучи в рахунку 2:0, потрібно доводити справу до перемоги. У нас чомусь з початку чемпіонату це не виходить, часто виграємо і граємо внічию. Бракує майстерності, робимо помилки, які не повинні робити”, – сказав Максимов.
“Вакула не ввійшов у гру, відразу віддав такий пас, обрізав, що могли пропустити. Не увійшов футболіст в гру – дали шанс іншому, молодому. З нами зараз тренуються Амількар і Конате. Поки що не знаю. Може бути, візьмемо на заміну і вони будуть грати”.
“Гра Ранжела? Це його перша гра, не сказав би, що він випав. Він намагався, думаю, що з кожною новою грою буде тільки додавати”.
Після семи турів Ворскла займає шосте місце в турнірній таблиці УПЛ. У неділю, 19 вересня, полтавчани вдома зіграють з Минаєм.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться