Sportarena

Екс-тренер Олімпіка Шевчук видужав від коронавируса

Він повернеться до роботи експертом у Великому футболі

Екс-тренер Олімпіка Шевчук видужав від коронавируса - Чемпіонат України

Вячеслав Шевчук, olimpik.com.ua

Колишній захисник Шахтаря і екс-тренер Олімпіка В’ячеслав Шевчук, який нині виступає в якості експерта в програмі Великий футбол, видужав від коронавірусу. За його словами, він був заражений два тижні.

“Останні два тижні я боровся з коронавірусом. Це було не так легко, як здавалося. На щастя, зі мною все добре, мені вдалося одужати і я повертаюся в Великий футбол”, – заявив Шевчук.

“Будьте пильні. У цей непростий час потрібно берегти себе, своє здоров’я і здоров’я близьких людей. Ця хвороба не щадить нікого – їй все одно, спортсмен ти, або літня людина. Мийте руки частіше, носите маску в громадських місцях і забезпечте своїх близьких. Давайте будемо свідомими і разом зупинимо поширення COVID-19 “.

41-річний Шевчук найбільш відомий за виступами за Шахтар, але також він грав за Поділля, Металург (Запоріжжя), Металург (Донецьк), Дніпро і російський Шинник. Провів 54 матчі за збірну України.

В якості тренера Шевчук очолював юнацьку команду Шахтаря, після чого з 2018 по 2019 рік працював в УПЛ з Олімпіком.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena