Динамо, фото - fcdynamo.com
Динамо здобуло розгромну перемогу над Жиліною у контрольному матчі на зборах в Австрії – 5:1
Весь перший тайм рахунок залишався нульовим, але під завісу першої половини гри, Динамо вдалося вийти вперед завдяки автоголу Александра Наріманідзе. Після перерви підопічні Ігоря Костюка забили другий м’яч – його автором став Шола Огундана.
За домовленістю, у матчі також було заплановано один екстра-тайм, у якому кияни довели рахунок до розгромного. У складі біло-синіх дублем відзначився Матвій Пономаренко, а Олександр Піхальонок реалізував пенальті. Жиліна зуміла відповісти лише голом престижу.
Нагадаємо, у першому спарингу київський клуб зіграв унічию зі Славією (1:1). Команда Костюка проведе ще три спаринги: Вечистою (Польща), австрійським ЛАСКом, а також ще одним суперником, який поки що уточнюється.
Динамо завершило сезон в УПЛ на підсумковій четвертій позиції, але стало володарем Кубка України. Це дозволило київському клубу отримати путівку до кваліфікації Ліги Європи.
У першому відбірковому раунді кияни зіграють із Університатею Клуж із Румунії. Матчі цієї стадії відбудуться 9 та 16 липня.
- Контрольний матч
Динамо – Жиліна – 5:1 (1:0)
Голи: Наріманідзе, 45+1, автогол, Огундана, 75, Пономаренко, 95, 105, Піхальонок, 110, з пенальті – Коша, 106
Джерело: Sportarena.ua