Sportarena

Де Дзербі: Заслужили забити більше голів

В плей-оф кваліфікації ЛЧ Гірники зіграють з Монако

Де Дзербі: Заслужили забити більше голів - Чемпіонат України

Роберто Де Дзерби, shakhtar.com

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над Генком (2:1) у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Наставник Гірників вважає, що його команда мала знімати питання про прохід в наступний раунд ще в першому таймі.

«Ми вважаємо, що це дуже складна перемога, тому що Генк — сильна команда і тому що ми не забили стільки, скільки заслужили. Наша команда повинна вже в першому таймі закривати результат», — сказав Де Дзербі.

«Думаю, цей Шахтар — ще не справжній Шахтар, ще не та команда. Ми повинні ще наполегливо працювати, щоб стати топ-командою. Топ-команді ніколи не достатньо: якщо заслуговуєш забити шість голів, потрібно забити шість; а якщо суперник не заслуговує забити гол, ми не повинні пропускати. Але у нас дуже молодий колектив, поміняли філософію гри, і у нас мало часу, щоб навчити цьому футболістів, але ми повинні швидше показати прогрес».

«Травма Педріньйо? Він — ключовий гравець для нас, і на цій позиції у нас уже травмований Соломон. Завтра подивимося, в якому стані буде Педріньйо, але я дуже радий, що Коноплянка сьогодні знову грав і працює, щоб стати тим Коноплянкою, якого ви знаєте. Я теж знаю, який він гравець, і знаю, що він може стати ключовим футболістом. У моїй команді всі можуть грати. Якщо всі ‘голодні’ та мотивовані, у всіх будуть можливості на полі».

«Зворотня заміна Судакова? Мені дуже шкода, але він отримав жовту картку. Я бачив, що сьогодні він грав не дуже, і я дуже переживав, що він міг отримати другу картку. Але у Судакова буде час, щоб показати його футбол. Він мені дуже подобається як футболіст, впевнений, що він стане дуже сильним гравцем».

«У Генку Степаненко і Патрік не грали, тому що я хотів гравців з іншими фізичними якостями — більш швидкісних. Генк дуже сильно пресингував, тому мені було потрібно, щоб грали Майкон і Маркос Антоніо. Але Степаненко — наш капітан. У складі лише 11 футболістів. У нас є багато сильних гравців у списку, і я маю взяти відповідальність, коли приймаю рішення».

«Наскільки прохідний Монако? Вибачте, але це неправильне запитання, тому що в п’ятницю — Металіст 1925. Потім, у п’ятницю вночі, почнемо думати і говорити про Монако».

У плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів Гірники зіграють проти Монако, який за сумою двох матчів пройшов празьку Спарту (2:0, 3:1).

Перша гра в Монако відбудеться 18 серпня, матч-відповідь — 25 серпня.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena