Артем Довбик, фото - scdnipro1.com.ua
Асистент директора з футболу Шахтаря Карло Ніколіні прокоментував інтерес клубів Серії А до форварда Дніпра-1 Артема Довбика.
«Довбик – класний нападник, він міг би добре виступати в Італії. Він добре грає головою, у нього чудова ліва нога. Він може добре виступати на позиції форварда чи вінгера, але Дніпро-1 відхилив пропозицію 15 мільйонів. Багато клубів цікавляться ним».
Дніпро-1 має намір розглядати пропозиції за Довбика, починаючи з 20 мільйонів євро. Діючий контракт форварда з клубом розрахований до 31 грудня 2023 року.
Довбиком цікавилися Аугсбург, Штутгарт, Трабзонспор, а також низка італійських клубів, серед яких Салернітана та Торіно. Взимку Салернітана хотіла орендувати Довбика із правом викупу за 7 мільйонів євро.
Цього сезону Довбик у складі Дніпра-1 забив 17 голів і віддав 5 асистів у 25 матчах у всіх турнірах. Нагадаємо, що Артем став найкращим бомбардиром групового етапу Ліги конференцій.
Джерело: Sportarena.ua