Sportarena

Ніколіні: Довбик міг би добре виступати в Італії

Артем має багато якостей для успіху у Серії А

Ніколіні: Довбик міг би добре виступати в Італії - Чемпіонат Італії

Артем Довбик, фото - scdnipro1.com.ua

Асистент директора з футболу Шахтаря Карло Ніколіні прокоментував інтерес клубів Серії А до форварда Дніпра-1 Артема Довбика.

«Довбик – класний нападник, він міг би добре виступати в Італії. Він добре грає головою, у нього чудова ліва нога. Він може добре виступати на позиції форварда чи вінгера, але Дніпро-1 відхилив пропозицію 15 мільйонів. Багато клубів цікавляться ним».

Дніпро-1 має намір розглядати пропозиції за Довбика, починаючи з 20 мільйонів євро. Діючий контракт форварда з клубом розрахований до 31 грудня 2023 року.

Довбиком цікавилися Аугсбург, Штутгарт, Трабзонспор, а також низка італійських клубів, серед яких Салернітана та Торіно. Взимку Салернітана хотіла орендувати Довбика із правом викупу за 7 мільйонів євро.

Цього сезону Довбик у складі Дніпра-1 забив 17 голів і віддав 5 асистів у 25 матчах у всіх турнірах. Нагадаємо, що Артем став найкращим бомбардиром групового етапу Ліги конференцій.

варіант матеріалу

Джерело: Sportarena.ua

Или аккаунт Sportarena