Півзахисники Реала Федеріко Вальверде та Орельєн Тчуамені влаштували бійку на тренуванні, яка закінчилася потраплянням до лікарні для уругвайця.
Інцидент стався сьогодні наприкінці ранкового тренування. Перед її стартом Вальверде відмовився тиснути руку Тчуамені, що згодом переросло у ворожу конфронтацію.
Постійні жорсткі підкати Вальверде під час тренування змусили відреагувати француза, який ініціював бійку. Федеріко отримав сильний удар, після якого не втримався на ногах і впав, вдарившись об край столу, що вимагало госпіталізації уругвайця.
Декілька членів роздягальні Реала назвали цей інцидент “найсерйознішим, що коли-небудь відбувався у Вальдебебасі [район, в якому розташований тренувальний комплекс Бланкос]”.
Реал посідає друге місце в турнірній таблиці Прімери, відстаючи від Барселони на 11 очок за чотири матчі до кінця сезону. У наступному турі команди проведуть Ель Класіко – поєдинок на Камп Ноу відбудеться у неділю, 10 травня.
Джерело: Marca
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться