Раніше Вердібланкос не вдалося безпосередньо підписати українця. Бетіс був готовий сплатити 15-16 мільйонів євро. Вовки вважали таку суму надто низькою.
Раніше повідомлялося, що Довбик готовий залишити Рому, оскільки не входить до планів головного тренера команди Джан П’єро Гасперіні. Також, окрім Бетіса, у переході українця зацікавлений Вільярреал. Атлетіко планував підписати Артема, але вовки відхилили пропозицію мадридців.
Сумарно у минулій кампанії-2025/26 Довбик провів 18 матчів за Рому у всіх турнірах. Українець забив у них три голи та віддав дві результативні передачі. Артем пропустив майже повністю другу половину сезону через важку травму.
Бетіс посів п’яте місце у Прімері. Андалусійці зіграють у Лізі чемпіонів у сезоні-2026/27.
Джерело: Журналист Николо Скира
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться