Колишній чемпіон світу, а нині тренер, Рой Джонс заявив, що екс-чемпіону в надважкій вазі Ентоні Джошуа не можна виходити на Деонтея Вайлдера вже в наступному поєдинку.
«Він не може піти на бій із Деонтеєм Вайлдером після двох поразок від Усика. У цьому немає сенсу».
«Лише тоді, коли він освоїть усі покращення від нового тренера, він може битися з Вайлдером, бо, сподіваюся, ці покращення зроблять його сильнішим і у нього з’явиться впевненість. Тільки впевненим у собі можна перемогти Вайлдера».
«Але якщо ти зазнав двох поразок від Усика, а впевненість уже впала, то виходити проти Вайлдера – це безумство. Вайлдер – феноменальний важковаговик. Він один із найсильніших важковаговиків у боях прямо зараз. У бою з Вайлдером ти маєш застрахувати себе від помилок, інакше все може закінчитися».
Раніше Рой Джонс заявив, що може стати тренером Джошуа і сказав, що Ентоні програв у бою-реванші з чемпіоном WBA/WBO/IBF/IBO у надважкій вазі Олександром Усиком через непорозуміння зі своїм тренером Робертом Гарсією.
Джошуа хоче вийти на ринг у наступному бою з Ділліаном Вайтом. Також Ентоні планує бій із чемпіоном WBC у суперважкій вазі Тайсоном Ф’юрі, який заявив, що готовий безкоштовно побитися з Джошуа.
Нагадаємо, що Циганський король пропонував Ей Джею вийти на ринг 3 грудня. Проте сторони не зійшлися у фінансових умовах бою.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться