Американець Райан Гарсія (23-0, 19 KO) оголосив, що проведе черговий бій у січні.
Гарсія написав у твіттері, що повернеться в ринг у січні, так само як і його суперник з великого бою у 2023 році – чемпіон світу за версією WBA у трьох вагових категоріях Джервонта “Танк” Девіс (27-0, 25 KO). Суперник Райана наразі невідомий.
Нагадаємо, Девіс і Райан Гарсія домовилися про бій, який має відбутися у 2023 році у Лас-Вегасі.
Вчора Девіс оголосив, що 7 січня у Вашингтоні битиметься з непереможеним домініканцем Ектором Гарсією (16-0, 10 КО).
Райан Гарсія двічі бився у 2022 році після того, як повернувся після 15-місячної перерви через ментальні проблеми. Гарсія здобув перемогу одноголосним рішенням суддів над Еммануелем Таго у квітні та нокаутом над Хав’єром Фортуною у липні.
Джерело: sportarena.ua
Добавьте «sportarena.ua» в свои избранные источники ⟶ Google News Подписаться